Ekibimiz

Biz Kimiz?

1985 yılında kurulan firmamız Antalya ve Korkuteli’de müstakil ve site bazında projelerle ismini duyurmuştur. Bugüne kadar tamamlanmış olan yüzlerce konut ve binlerce mutlu müşteri ile yoluna devam etmektedir. Kuruluş’tan bu yana tüm projeler’de ana şiarımız müşteri memnuniyeti olmuştur. Yapılarımızı bir nakkaşın titizliği ve bir koşucunun azmi ile tamamladık ve sahiplerine teslim ettik. Standartları yükseltecek yeni projeler ortaya çıkarmak ve yeni mutlu yüzlerle bir arada olmak için çalışıyoruz.


Ekibimiz

MEHMET BÜYÜKEMİR

1959 yılında Antalya’nın Korkuteli ilçesinde doğdu. Öğretimini korkuteli’de tamamladı. 1985 yılında Emirçam İnşaat firmasını kurdu. Kooperatif projelerinden iş merkezlerine, site bazında projelerden apart konutlara kadar pek çok çeşitli projeyi tamamladı. 2007-2010 yılları arasında Atso’da Meclis üyeliği görevinde bulunmuştur. 2006-2014 yılları arasında Antalya Müteahhitler Derneği yönetim kurulunda bulunmuştur.

GÖKHAN BÜYÜKEMİR

1988 Yılında Antalya’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Antalya’da tamamladı. Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu.Emirçam İnşaat bünyesinde Proje geliştirme ve Şantiye Şefliği pozisyonlarında görev aldı. Ayrıca Exa Mimarlık firmasını kurarak Proje ve Uygulama çalışmalarına devam etmektedir. Kesintisiz ilerleme ve gelişim prensibini iş hayatının ilk sırasına koymuştur.

EMRE BÜYÜKEMİR

1992 yılında Antalya’da doğdu. . İlk ve orta öğretimini Antalya’da tamamladı. Mimarlık eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde tamamladı. Emirçam inşaat bünyesinde Şantiye şefliği ve proje müellifliği yaptı. Ayrıca Exa Mimarlık firmasını kurarak Proje geliştirme, Proje müellifliği ve gayrimenkul müşavirliği çalışmalarına devam etmektedir.